Şirketimiz ticari araç aksesuarları alanında en kaliteli ve tüketiciye en uygun fiyatlarla ürün sunma amacı ile 2020 tarihinde DENNLED OTO AKSESUAR olarak Şirket yöneticimiz Ümit ÖZDEN tarafından kurulmuştur. 2020 yılından bu yana ticari araç aksesuarları alanında Sakarya'da kurulan firmamızın önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.

Bu yaklaşımımızı web sitemizden yapılan alışverişler için de aynı titizlikle göstermeye devam etmekteyiz. Müşterilerimizin verdikleri siparişlerin en kısa sürede kendilerine ulaşmasını sağlamak için sürekli yüklü stoklu çalışmaktayız. Gerek web sitemiz, gerek telefon, gerekse sosyal medya üzerinden yapılan alışverişlerin sorunsuz gerçekleşmesi ve gerekli durumlarda iptal, iade ve değişim taleplerinin hızla işleme alınabilmesi için müşteri hizmetlerimiz her zaman sizi dinlemeye ve çözüm üretmeye hazırdır.

Şirketimiz ticari araç aksesuarları konusundaki tecrübesini 2021 yılında marka patentli olarak üretimine başladığı KING Lastik Yanak Boyası ile bu sektörde üretici firma olarak da yerini almıştır.  

Dennled oto aksesuar olarak her zaman yenilik, kaliteli ürün anlayışı ve müşteri memnuniyeti ile hizmetlerimizi en iyi şekilde yerine getirmeye devam edeceğiz.

Henüz duyuru eklenmedi...