Şirketimiz ticari araç aksesuarları alanında en kaliteli ve tüketiciye en uygun fiyatlarla ürün sunma amacı ile 2020 tarihinde DENNTRUCK ACCESSORY olarak Şirket yöneticimiz Ümit ÖZDEN tarafından kurulmuştur. 2020 yılından bu yana ticari araç aksesuarları alanında Sakarya'da kurulan firmamızın önceliği her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur.

Bu yaklaşımımızı web sitemizden yapılan alışverişler için de aynı titizlikle göstermeye devam etmekteyiz. Müşterilerimizin verdikleri siparişlerin en kısa sürede kendilerine ulaşmasını sağlamak için sürekli yüklü stoklu çalışmaktayız. Gerek web sitemiz, gerek telefon, gerekse sosyal medya üzerinden yapılan alışverişlerin sorunsuz gerçekleşmesi ve gerekli durumlarda iptal, iade ve değişim taleplerinin hızla işleme alınabilmesi için müşteri hizmetlerimiz her zaman sizi dinlemeye ve çözüm üretmeye hazırdır.

Şirketimiz ticari araç aksesuarları konusundaki tecrübesini 2021 yılında marka patentli olarak üretimine başladığı Kıng Lastik Yanak Boyası, Kıng Lastik Ojesi Kıng 333 Lastik Parlatıcı ve Kıng Kablo Tayt Ürünleri ile bu sektörde üretici firma olarak da yerini almıştır.  

DENNTRUCK ACCESSORY olarak her zaman yenilik, kaliteli ürün anlayışı ve müşteri memnuniyeti ile hizmetlerimizi en iyi şekilde yerine getirmeye devam edeceğiz.

Our company was founded in 2020 as DENNTRUCK ACCESSORY by our company manager Ümit ÖZDEN, with the aim of offering the highest quality products in the field of commercial vehicle accessories at the most affordable prices to the consumer. The priority of our company, which was established in Sakarya in the field of commercial vehicle accessories since 2020, has always been customer satisfaction.

We continue to show this approach with the same care for purchases made from our website. We always work with large stocks to ensure that our customers' orders reach them as soon as possible. Our customer services are always ready to listen to you and provide solutions so that purchases made through our website, phone or social media can be carried out smoothly and cancellation, return and exchange requests can be processed quickly when necessary.

Our company has taken its place as a manufacturer in this sector with its experience in commercial vehicle accessories, with the brand-patented products of King Tire Side Paint, King Tire Nail Polish, King 333 Tire Polisher and King Cable Tights, which it started to produce in 2021.

As DENNTRUCK ACCESSORY, we will always continue to provide our services in the best way with innovation, quality product understanding and customer satisfaction.

FRİSTOM E BELGELİ ÜRÜNLER

FRİSTOM E BELGELİ ÜRÜNLER

18 Ekim 2023

YERLİ ÜRETİM CAM TABELA

YERLİ ÜRETİM CAM TABELA

07 Haziran 2023

PASLANMAZ , NİKEL , PLASTİK  JANT KAPAKLARI

PASLANMAZ , NİKEL , PLASTİK JANT KAPAKLARI

13 Aralık 2022